O NAS - EFEKT Gniezno Armatura

 

    Jesteśmy jednym z wiodących polskich producentów armatury przemysłowej dla branży WOD-KAN i PPOŻ. 
Naszym celem jest tworzenie długoterminowej wartości dla klientów poprzez rozwój, innowację i odpowiednie promowanie produktów.
 
Dzięki rozległej krajowej i międzynarodowej współpracy, zobowiązani jesteśmy do zachowania wartości, które są podstawą funkcjonowania firmy - zrównoważony rozwój, jakość, uczciwość, szacunek, prostota i odpowiedzialność.
Kiedy działamy, robimy to z wizją sukcesu na dziś i jutro.
 
Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2003 roku ufając, że szybka urbanizacja będzie motorem zapotrzebowania na nasze wyroby.
W portfolio produktów firmy znajdują się główne elementy niezbędne dla budowy przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych.
Dzięki wyważeniu wysokiej jakości do konkurencyjnej ceny dajemy naszym Klientom produkt, który odpowiada na zmieniające się potrzeby rynku.
 
Ciągła dywersyfikacja bazy produktów, pozwala nam budować silną markę i pozycję rynkową. 
Zespół ludzi tworzących firmę, a także polityka właściciela ukierunkowana na budowanie przedsiębiorstwa elastycznego i szybko reagującego na potrzeby klienta sprawia, że marka 'Armatura EFEKT' staje się coraz bardziej rozpoznawalna.
 
Otwartość, zaufanie, praca zespołowa oraz dobre relacje, które są wzajemnie korzystne, odwzorowują naszą główną politykę działania. Wkładamy wiele wysiłku w budowanie otwartości i lojalności naszego zespołu.
 
Klienci szukający często niekonwencjonalnych rozwiązań technicznych, zawsze mogą liczyć na wsparcie naszych doradców, którzy postawą - DAMY RADĘ! pozwalają znaleźć wiele alternatywnych rozwiązań.
 
Nasze wartości :
> Zrównoważony rozwój
Dobrze zaplanowane i przemyślane wdrażanie produktów będących odpowiedzią na potrzeby klienta
Jakość
Zarządzanie produkcją poprzez kontrolę procesu produkcyjnego na każdym etapie w czasie rzeczywistym, oraz kontrola jakości przed wysyłką produktu, 
> Uczciwość
Robimy to co jest słuszne i realizujemy założenia
> Szacunek
Otwartość, zaufanie, praca zespołowa oraz dobre relacje
> Unikalność
W produktach szukamy kompromisu pomiędzy nowoczesnym designem, a tradycją.
 
Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Marcin Stawski